Online Ön Randevu

Aşağıdaki formu doldurarak online ön randevu alabilirsiniz.

RANDEVU
AL

Ghizlane Blog | Görünmezliğin Gücü Adına Invisalign
6 Ocak 2021 , Çarşamba
Görünmezliğin Gücü Adına Invisalign

Invisalign, ortodontik diş problemlerine çözüm sunmak amacıyla geliştirilmiş görünmez hizayacılara verilen devrim niteliğinde bir tedavi yöntemidir. Birçok insanın müzdarip olduğı çarpaşık dişler, aşırı kapanış, yetersiz kapanış, aralıklı diş, alt dişlerin önde olması gibi sorunlar şeffaf ortodonti invisalign ile kolayca düzeltilebilir. Eskişehir Ortodontist Ghizlane Genç, görünmezliği ile avantaj sağlayan şeffaf plak sisteminin faydalarını sizin için değerlendiriyor.

Ağız ölçünüze göre, kişiye özel olarak tasarlanan görünmez apareyler, 3D printerlar ile üretilerek modern ortodontide önemli bir yere sahiptir. Ortodonti uzmanlığının, 3D teknolojisi ve ileri mühendislik yöntemleri ile bütünleşmesini sağlayan invisalign, rahat kullanımı, kolay temizliği, estetik görünümü, bütçe dostu ve konfordan ödün vermeyen yapısı ile sizi şaşırtabilecek faydaları bünyesinde barındırır.

Invisalign Faydalarını Keşfedin

Geleneksel ortodontik tedavi, günlük yaşam becerilerinizi değiştirmeye zorladığı için zaman zaman can sıkıcı olsa da modern çözümler sunan şeffaf plak tedavisi invisalign, yaşam rutininize uyum sağlar. 

  • Görünmez apareyler çok kolay bir şekilde çıkarak yediklerinizi sınırlamadan ortodontik tedaviyi mümkün kılar. 
  • Diş tellerinin bakım zorluğu olmasına rağmen, invisalign diş macunu ve ılık suyla nazikçe fırçalanabilir.
  • Sosyal hayatta sizi strese sokacak bir görüntüsü olmadığı için görünmez plak sistemi çocuklarda, ergenlerde ve yetişkinlerde özgüven sorunlarına neden olmaz.
  • Invisalign teknolojisi sayesinde diş kliniğini ziyaretlerini minimuma indirerek size keyif veren aktivitelere daha fazla zaman sunar.
  • Diş sağlığını olumsuz etkileyecek hiçbir madde barındırmayan şeffaf plaklar, işte, evde, gezide, uykuda, kısacası günlük pek çok aktivitede uyum sağlar.

Eskişehir invisalign tedavisi için hastalarını ağırlayan Eskişehir ortodonti kliniği, çocuklar, ergenler ve yetişkinler için kişiye özel ortodontik çözümler sunmaya devam ediyor. Gülüşünüzü garanti altına almak, invisalign Eskişehir uygulamalarını öğrenmek  ve size en uygun tedavi yöntemlerini keşfetmek için lütfen hekimimize danışınız.

15 Ocak 2021 , Cuma
Ortodontik Tedavi Kimlere Gerekli?

Ortodontik tedavi, kalıcı dişlerin düzgün çıkmasını sağlamanın gerekli olduğu zamanlarda uygulanabilir. Yedi yaşından itibaren başlayan ortodontik tedavi, gençlerde ve yetişkinlerde de ihtiyaç duyulduğu takdirde uygulanır.

DAHA FAZLA
15 Ocak 2021 , Cuma
Telsiz Ortodonti Nedir?

Telsiz ortodonti olarak bilinen invisalign teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmez şeffaf plaklar ile düzeltilmektedir.

DAHA FAZLA

DAHA FAZLA YÜKLE