Online Ön Randevu

Aşağıdaki formu doldurarak online ön randevu alabilirsiniz.

RANDEVU
AL

11 Mayıs 2023

Zorlu ortodontik tedavi sürecini enerjisiyle, titizliğiyle yöneten mükemmel kadın pandemi sürecinde gittiğim ofisindeki hijyene, kendisinin ve çalışma arkadaşlarının samimiyetine hayran kalmıştım. Genç, yaşlı ayırt etmeksizin tedavi bittikten sonra dahi hastalarının gelişim sürecini takip ediyor. Kocaman gülümsememe sebep olduğu için teşekkür ediyorum kendisine, iyi ki var.

Gökhan Adıgüzel

10 Mayıs 2023

Ne diyeceğimi bilemediğim için size ne yapmamanız gerektiğini söyleyeceğim. İlk olarak 3 yıl boyunca hayatımda küçücük bir lastiğin ne kadar önemli olduğunu anladım. Genelde takmadım ama taktığım zamanlarda çok hoş anılarım yok ama sonuç odaklı bir icat. Lastik hakkındaki yorumlarımı çok uzatmak istemiyorum. Biraz tedavi başlangıcımdan bu yana gerçekleşen şeylerden bahsedelim… İnci gibi dişlere sahip olana kadar sinem ablam çocuk yapıp büyüttü bile (ve ben buna hala şaşırıyorum) 3 yıl önce starbucksta mocha 15 tlydi şu an… Daha fazla kötü şeylerden konuşmak istemiyorum diyecekken akıllara şu geliyor ‘Bu kız bunca nasihat öğüte rağmen nasıl o çocukla barıştı!!!!’ Burayı sadece bir ortodonti kliniği olarak görmeyin kalp kırıklıklarınızı mental çöküşlerinizi depresyonlarınızı (tabii ki güzel anılarınızı da) kısacası her şeyinizi paylaşabileceğiniz çok güzel nasihatler alıp aslaya uygulamayacağınız ve bol bol laf yiyeceğiniz çok güzel bir ev :)) Tedavim bittiği için 3 ay sonraya randevu verildi ama her hafta geleceğimden habersizler Daha bir sürü şey anlatabilirim ama bazı şeyler de özel kalmalı Hayatımda bir dişçiden alabileceğim max verimi aldım herkesi çok seviyorum.

Bahar Melis

11 Nisan 2023

Gidilebilicek en güzel en samimi yer çok sıcak kanlı tatlı insanların olduğu her işin çok güzel ve profesyonelce yapıldığı bir yer çok memnun kaldım dişlerimi hiç beklemediğim noktaya getirdikleri için başta doktor hanıma ve diğer çalışanlarına çok çok teşekkürlerimi sunuyorum.

Kamer Cem Vuran

04 Nisan 2023

Çok uzun süredir gülümseyemiyordum fakat süren tedaviler ve uğraşlar sonucu artık rahatlıkla gülümseyebiliyorum. Çok içime sindi. Buradaki herkes çok ilgili.

Ebrar Tuna

23 Şubat 2022

6 yıl geçmesine rağmen her zaman iletişim halinde kaldık tel takılan süreç tabiki önemli ama teller çıktıktan sonraki süreç bir o kadar önemli. Ghizlane Hanıma çok teşekkür ederim.

Ege Sabahçı

12 Ocak 2022

Merhabalar, Ghizlane doktorumun 10 yılı aşkın bir hastası (tabiri caizse antika hasta) olarak sizlere memnuniyetimi dile getirmek istiyorum. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki her zaman mutlu bir şekilde oradan ayrılmaz çok onur verici bir duygu. Hastalığımı baş ağrısı sebebiyle bulduğu, üstte gömülü bir köpek dişi olmasıydı. Ortodontik tedavi bu şekilde başladı. Gömülü olan diş yine doktorum ile birlikte bir cerrahi yöntemle dışarı çıkarıldı ve 1,5 yıllık süreçte yerini bulmuş oldu. Ve altta eksik bir dişimin yeri kapatıldı. Daha sonrası şeffaf damaklık ve retainer tedavisi ile halen devam edilmekte. Doktorumun çalışma ortamı, temizliği, pratikliği, elinin çok hafif olması, güler yüzlülüğü ve çalışanlarının da işini titizlik ile yapıp herkese karşı saygılı ve güler yüzlü olması bu işin ehli olduğunu gösteren kısımlardan. Herkese içtenlikle söylüyorum ki sonuna kadar önerebileceğim bir yer kesinlikle pişman olmazsınız, şağlık şakaya gelmez. İyi ki tanımışım sizleri.

Dilek Kalkan

7 Ocak 2021

Tedavim uzun sürdü ama bu süreç eğlenceli ve kolaydı. Doktorum ve asistanlarının sıcak yaklaşımı eğlenceli halleri tedavime en büyük katkıları oldu.

Betül Elçin Atabek

21 Şubat 2021

Ellerinde büyüdüğüm doktorumun ilgi ve emeklerine teşekkür ederim iyi ki var.

Ali Yağız Arıkan

10 Mart 2021

Sevgili Ghizlane hanım, işini hakkı ile yapan ve her kontrole gittiğimde vakit bana sıcacık bir ortam hazırlayıp aileden biri gibi hissettiren çok kıymeli doktorum, gülüşlerim sizinle güzelleşti, teşekkür ediyorum.

Gizem Safkan

14 Mayıs 2021

Tedavi sürecim boyunca ilk önce doktorum ghizlane hanım sürekli bilgilendirdi ve sorunsuz geçmesini sağladı. Dişlerim gerçekten kötü gözüküyordu şu anki halini hayal bile edemiyordum. Ayrıca çiğdem Hanım ve sinem Hanım da bu tedavi sürecimde güler yüzlü olmaları ve her zaman yapıcı olmalarıyla bu yolculuğu çok güzel bir hale getirdiler. Genç bir kız olarak diş teli taktırmak ve ghizlane genç ort. merkezini seçmek hayatımda verdiğim en doğ kararlardandı.

Zeynep Cambaz

16 Ağustos 2021

Ben ghizlane genç ve ekibiyle tanıştığımda çocuktum. Ve benim bütün problemlerimle en iyi şekilde yıllarca ilgilendiler şimdi ise çocuğumun bütün sorunlarıyla en iyi şekilde ilgileniyorlar. Tüm ekibin ellerine ve emeklerine sağlık teşekkür ediyoruz.

ka..l

27 Kasım 2019

Dişlerimin arasında büyük bir boşluk ve alt dişimdeki gerileme üzerine gittiğim tedavide 1.5 sene süreç sonunda inci gibi dişlerim oldu bakmaya doyamıyorum. Doktor Ghizlane Hanım’a ve asistanlarına teşekkür ederim. Tavsiye ediyorum

i̇....

12 Mart 2016

Eskişehir de ikamet ediyorum ve tavsiye üzerine gittim kendisine.Çok ilgili alakalı bir doktor. Biz sormadan cevap veren ve isteklerimizi karşılayan bir doktor. Ön dişlerim de çarpıklık vardı ve tedavi uyguladı,şu anda tedavimiz devam ediyor. Çok memnun kaldım.

bu...

11 Mart 2016

Ortodonti arayışı içerisindeydim ve bir kaç kişinin tavsiyesiyle gittim görüştüm. Yaptığı işlemleri de gördüm öncesinde,tedavi olmaya karar verdim. Çok yumuşak ılımlı bir doktor. İşlerimin bitmesine rağmen arada uğruyorum kendisine. Alt çenemde ki dişlerimde sıkıntı vardı. 1 sene tel tedavisi uyguladım. İstediğim sonuca ulaştım. Hiçbir memnuniyetsizliğim olmadı. Tavsiye ediyorum da zaten. Giden de oldu.

mu...n

11 Mart 2016

Ghizlane hanımın ismini duymuştum o şekilde gittim iyi ki gitmişim görüp görebileceğim en iyi doktor diyebilirim dişlerim için ortodonti tedavisi gerekiyordu çok iyi yaptı hastaları ile çok ilgileniyor yaklaşımı,davranışları ile dört dörtlük biri kullandığı malzemeler kesinlikle kaliteli kesinlikle tavsiye ederim

bu...n

11 Mart 2016

Referans üzerine internetten yorumlar üzerine gitmeye karar verdim.İlk görüşmemde tedavi sürecinde çok iyi anlaşacağımızı düşündüğüm için kendisini tercih ettim.Kesinlikle çok büyük bir güven verdi.Alt üst çene olmak üzere tel tedavisi uyguladı.Ve neticeye ulaştım.Öncesi ve sonrasını resimlendirdiği zaman gerçek anlamda aradaki fark inanılmazdı.Hiç şüphesiz gidilmesi gereken tek doktor şehirde umarım Ghizlane Hanımı tercih edersiniz.

tu...

8 Eylül 2014

Biz çok araştırdık ve tavsiye üzerinde ghizlane hanıma başladık kizimin tedavisini başladık iyiki de öyle yapmışım sağ olsun son derece iligili ve titiz çalışan bir doktorun şiddetli tavsiye ederim.

hi...o

15 Mayıs 2013

eskişehirde üstüne ortodontist yok. hem güleryüzlü hemde işini çok iyi yapıyor. zaten muayenehanesinden nasıl titiz çalıştığı belli biz oğlanı götürdük çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ederim

ke...l

24 Ocak 2023

merhaba Ghizlane Hanımı tavsiye üzerine çocuğumun ortodonti tedavisi için gitmiştim. Bilecikten Eskişehir'e düzenli aralıklarla gelmiştik. Çok memnun kaldım. Yakın arkadaşlarıma şimdi bende tavsiye ediyorum. Bizim için ilgi alakası ve işini severek yapması çok dikkatimizi çekmişti.Sempatik de bir konuşması var her şey için çok teşekkürler.

merve manav

24 Ocak 2023

Ghizlane hanım kızlarımın Eskişehir'de diş teli tedavisini yapıyor,kendisinin bu alandaki bilgi ve deneyimlerine güveniyorum,kullandığı cihazlar gelişen teknoloji ile uyumlu.Kızım yurt dışından tedavi için Ghizlane hanıma geliyor gelemediği zaman görüntülü arayarak hasta takibini yapıyorlar. Ghizlane hanım ve asistanlarının samimi,içten,güler yüzlü tavırları hastaları ve yakınlarını çok memnun ediyor,ayrıca yıllardır pandemi öncesi ve sonrasında hijyen konusunda hiç taviz vermedikleri içiniz rahat güvenerek gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz bir kliniktir.

Banu Kıray

24 Ocak 2023

Gerek asistanları olsun gerek ghizlane hocanın kendisi olsun mükemmel insanlar oraya girince insanın hayat enerjisi artıyor resmen ve tedaviden de oldukça memnunum eskieşhir'in bir numarası ortodontist

Burak Aykan

Web Sitemize Puan ve Yorum Ekleyin

Ghizlane Genç Whatsapp