Online Ön Randevu

Aşağıdaki formu doldurarak online ön randevu alabilirsiniz.

RANDEVU
AL

Ghizlane Blog | Invisalign (Telsiz Ortodonti) Nedir?
15 Ocak 2021 , Cuma
Invisalign (Telsiz Ortodonti) Nedir?

Telsiz ortodonti olarak bilinen invisalign teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmez şeffaf plaklar ile düzeltilmektedir. Bilgisayar ortamında kişiye özel olarak tasarlanan görünmez damaklar 22 saat kullanım ile çok kısa sürede dişlerin ideal pozisyona gelmesini sağlar.

 

Özellikle, tel takma konusunda isteksizlik yaşayan kişiler için dişleri hizalamanın görünmez yolunu sunan invisalign, istenilen pozisyonda dişler için 3 boyutlu görüntüleme içeren oldukça yüksek teknolojik bir süreçtir.

 

Son derece güvenilir olan telsiz ortodonti tedavisinin hiçbir yan etkisi yoktur. Aksine hasta için daha büyük kolaylıklar sağlayan invisalign, yemek yerken çıkarılabilmesi, kolay temizlenmesi ve ağızda fark edilmemesi sebebiyle ortodonti tedavisinde büyük avantajlar sağlar. 

15 Ocak 2021 , Cuma
Ortodontik Tedavi Kimlere Gerekli?

Ortodontik tedavi, kalıcı dişlerin düzgün çıkmasını sağlamanın gerekli olduğu zamanlarda uygulanabilir. Yedi yaşından itibaren başlayan ortodontik tedavi, gençlerde ve yetişkinlerde de ihtiyaç duyulduğu takdirde uygulanır.

DAHA FAZLA
15 Ocak 2021 , Cuma
Invisalign (Telsiz Ortodonti) Nedir?

Telsiz ortodonti olarak bilinen invisalign teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmez şeffaf plaklar ile düzeltilmektedir.

DAHA FAZLA

DAHA FAZLA YÜKLE