Online Ön Randevu

Aşağıdaki formu doldurarak online ön randevu alabilirsiniz.

RANDEVU
AL

Ghizlane Blog | Telsiz Ortodontik Tedavi (Invisalign ) Nedir ?
24 Eylül 2019 , Salı
Telsiz Ortodontik Tedavi (Invisalign ) Nedir ?

Dişlerinize yapılacak şeffaf plaklar ile uygulanan telsiz ortodonti tedavisidir. 

Dijital ortodontik tedavi türlerinden olan, yeni nesil bu teknoloji ile kliniğimizde tanışabilirsiniz.

Yolculuğunuzu başlamadan önce görün.

Bir Invisalign hastası olun ve tüm Invisalign yolculuğunuzu dijital olarak planlayan ClinCheck® teknolojisiyle tedaviniz henüz başlamadan yeni gülümsemenizi önceden görün. Invisalign Sağlayıcınız, dişlerinizin tam hareketlerini ve tedavinin ne kadar süreceğini içeren hassas ve kişiselleştirilmiş bir tedavi planı tasarlar.

%75 daha öngörülebilir hareket.

Söz konusu gülümsemeniz olduğunda, hassasiyet ve öngörülebilirlik rahat ve etkin bir deneyim için son derece önemlidir. Şeffaf Invisalign plaklar, genel diş hareketi öngörülebilirliğinde %75'ten fazla iyileşme sağlayan SmartTrack malzemesinden yapılmıştır.

Her bir aligner değişimi büyük dönüşümünüze doğru küçük bir adımdır; dişlerinizi rahat ve etkin bir biçimde son pozisyonlarına doğru hareket ettirir. 

Ve Invisalign Sağlayıcınız şeffaf plakları iki haftada bir yerine her hafta değiştirmek için uygun olduğunuzu bildirirse, yeni gülümsemenize 3 ay gibi kısa bir sürede kavuşabilirsiniz ve bu önceki tedavilerden %50'ye kadar daha hızlıdır.

Eskişehir’de telsiz ortodontik tedavi Invisalign sağlayıcısı olarak, Eskişehir Ortodonti Uzmanı Ghizlane Genç diş kliniğinde bu hizmet sağlanmaktadır.

Invisalign Eskişehir'de Online ön randevu alarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gülümsemenin gücünü keşfedin.

Kusursuz dişler, sağlıklı gülüşler dileriz.

15 Ocak 2021 , Cuma
Ortodontik Tedavi Kimlere Gerekli?

Ortodontik tedavi, kalıcı dişlerin düzgün çıkmasını sağlamanın gerekli olduğu zamanlarda uygulanabilir. Yedi yaşından itibaren başlayan ortodontik tedavi, gençlerde ve yetişkinlerde de ihtiyaç duyulduğu takdirde uygulanır.

DAHA FAZLA
15 Ocak 2021 , Cuma
Telsiz Ortodonti Nedir?

Telsiz ortodonti olarak bilinen invisalign teknolojisi sayesinde çapraşık dişler braket kullanılmadan görünmez şeffaf plaklar ile düzeltilmektedir.

DAHA FAZLA

DAHA FAZLA YÜKLE